Green Elektronik Kurumsal

Değerlerimiz

Evrensel insanlık değerleri ile iş anlayışımızı örtüştürüyor, bunların birbirinden bağımsız yapılar olmadığını biliyoruz. Sevgi, saygı, hoşgörü, toplumsallık, dostluk ve dayanışma bilinci iş anlayışımızda da üstün değerlerimizi oluşturuyor. Sözde değil içselleştirilmiş, pratiğe dökülmüş erdemlilik penceresinden hayata ve işimize bakıyoruz.

Çalışanlarımızın yetenek ve enerjilerini açığa çıkarmak, bu çerçevede nitelikli işler yaratmak öncelikli değerimizdir. Her taşın bir gediği olduğunu unutmuyoruz.

Bireysel başarı ile kolektif başarının yarattığı mutluluğun farkını biliyoruz. Takım çalışmasını ve iş arkadaşlarımız arasındaki koordinasyonu önemsiyoruz. Bu nedenle farklı fikirlere her zaman açık çalışma ekibimizle farklı çözümler sunuyoruz.

Biz, sizlere en iyi hizmeti sunmanın, müşteri memnuniyetinin bahsi geçen değerler sistemimizle bütünleşmiş iş anlayışımızdan geçtiğinin bilincindeyiz.

İş elbiselerimizi giymeden yapacağımız iş planlanmış ve zihnimizde tamamlanmıştır. İyi planlanmış çalışmaların, alınan kararları neticelendirmekte oynadığı rolü görüyoruz. Sürekliliği sağlamak, yaptığımız işin bitiminde de takibini yapmak bizi biz yapan bir başka değerimizdir.

HABERDAR OL

Green’den son gelişmeleri ve haberleri almak için formu doldurunuz.

Gönder