Green Elektronik Kurumsal

Kalite Politikamız

GREEN’in kalite anlayışının temelinde ürettiği mal ve hizmetten, hizmet verdiği müşterinin/kuruluşun tatmini yer alır.

Gerçekleşmiş kalite; verimliliği artırırken maliyeti azaltacak, ön görülen sorunları çözecek, rekabet gücünü yükseltecektir.

Bu çerçevede;

Uluslararası teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sektörün en iyi ürünleri ile müşterimizin buluşmasını sağlarız. İşimizi temiz, düzgün profesyonel bir anlayışla tamamlar, takım çalışması anlayışıyla hareket ederiz.

Müşteri memnuniyetini esas aldığımız için sürekliliği sağlayıcı tedbirlerimizi işin başında alırız. Kalite yönetim sistemi anlayışımız gereği uluslararası kalite sistem standartlarına uygun bir perspektifle çalışırız.

Aldığımız atık miktarları azaltıcı tedbirler ile oluşmasının önüne geçilemeyen atıklar için rutin tedbir ve çevre kirliliğini asgariye indirmek için önlemler alırız.

Kalite anlayışımızı her yıl personelle yaptığımız eğitim çalışmaları ile geliştirir, çevresel duyarlılık konusunda doğaya zarar vermeyecek kaynak kullanımlarına yöneliriz.

İş sağlığı ve güvenliğini önemser, konu ile ilgili personelimizin gerekli eğitim ve sertifikalarını almalarını sağlarız.

Çalışma alanımızda gerçekleşebilmesi muhtemel kaza, hasar ve tehlikeleri henüz işin başında kontrol ederek gerekli her türlü tedbiri alırız.

HABERDAR OL

Green’den son gelişmeleri ve haberleri almak için formu doldurunuz.

Gönder