HAKKIMIZDA

Green

Green şirketler grubu kalite ve güveni ilke edinip tüm sektörlerde gelişen teknolojik ihtiyaçlara, profesyonel hizmet anlayışıyla cevap verebilmek için kurulmuştur. Özellikle aydınlatma , elektrik taahhüt , teknoloji ,yazılım ve  zayıf akım sistemleri alanında profesyonel projeler geliştirmiş ve devreye almıştır.

Green’in sağladığı hizmetlerin, rekabet avantajı oluşturan ve iş hayatında verimliliği arttıran çözümler olmasına özen göstererek, müşterilerini her zaman bir adım öne taşımaktadır.

Güçlü finans yapısı ve kuruluşundan bugüne kadar yapmış olduğu projelerle birlikte Türkiye’nin saygın, bilinen, kaliteli hizmet sunan elektronik sistemler ve teknoloji firmaları arasındaki yerini almıştır.

Ayrıca firmamız, konusunda lider yurtdışı ve yurtiçi üretici çözüm ortaklarıyla birlikte kurumlara geniş ürün portföyü ile hizmet sağlamaktadır.

Firmamız geniş teknik kadrosu ile aynı sektördeki işletmelere işçilik ve proje yönetimi hizmetleri vermektedir. Müşterilerinin projelerini, dizayn aşamasından test aşamasına kadar kendi proje liderleri yönetiminde yürütmekte ve bütün aşamaları gösterir dokümanları ile teslim etmektedir.

Değerlerimiz

YÜZ ÇİÇEK AÇSIN,
YÜZ DÜŞÜNCE
BİRBİRİYLE YARIŞSIN!

Evrensel insanlık değerleri ile iş anlayışımızı örtüştürüyor, bunların birbirinden bağımsız yapılar olmadığını biliyoruz. Sevgi, saygı, hoşgörü, toplumsallık, dostluk ve dayanışma bilinci iş anlayışımızda da üstün değerlerimizi oluşturuyor. Sözde değil içselleştirilmiş, pratiğe dökülmüş erdemlilik penceresinden hayata ve işimize bakıyoruz.

Çalışanlarımızın yetenek ve enerjilerini açığa çıkarmak, bu çerçevede nitelikli işler yaratmak öncelikli değerimizdir. Her taşın bir gediği olduğunu unutmuyoruz.

Bireysel başarı ile kolektif başarının yarattığı mutluluğun farkını biliyoruz. Takım çalışmasını ve iş arkadaşlarımız arasındaki koordinasyonu önemsiyoruz. Bu nedenle farklı fikirlere her zaman açık çalışma ekibimizle farklı çözümler sunuyoruz.

Biz, sizlere en iyi hizmeti sunmanın, müşteri memnuniyetinin bahsi geçen değerler sistemimizle bütünleşmiş iş anlayışımızdan geçtiğinin bilincindeyiz.

İş elbiselerimizi giymeden yapacağımız iş planlanmış ve zihnimizde tamamlanmıştır. İyi planlanmış çalışmaların, alınan kararları neticelendirmekte oynadığı rolü görüyoruz. Sürekliliği sağlamak, yaptığımız işin bitiminde de takibini yapmak bizi biz yapan bir başka değerimizdir.

Felsefemiz

FİLOZOFLAR BUGÜNE KADAR DEĞİŞİK YOLLARLA SADECE DÜNYAYI YORUMLAMAYA ÇALIŞTI; ARTIK ONU DEĞİŞTİRME ZAMANI GELDİ.

 

Firmanızın genel çalışma prensipleri doğrultusunda araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlenmelerine ve işin verimlilik-kalite gereklerine uygun olarak, gerek kitabi gerekse pratik yaşamdan kaynaklanan bilgi ve tecrübesinin
en üst düzeyinde olan mühendis ekibimizle arzulanan hedefe ulaşmada rehberlik yaparız.

GREEN TECHNOLOGY, klasik bir proje danışmanlığından ziyade üç temel üzerinden size yardımcı olur.

Somut durumun tespiti
Mevcut ve muhtemel risklerin belirtilmesi
Çözüm önerilerin sunumu

Kalite Politikamız

GREEN’in kalite anlayışının temelinde ürettiği mal ve hizmetten, hizmet verdiği müşterinin/kuruluşun tatmini yer alır.

Gerçekleşmiş kalite; verimliliği artırırken maliyeti azaltacak, ön görülen sorunları çözecek, rekabet gücünü yükseltecektir.

Bu çerçevede;

Uluslararası teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sektörün en iyi ürünleri ile müşterimizin buluşmasını sağlarız. İşimizi temiz, düzgün profesyonel bir anlayışla tamamlar, takım çalışması anlayışıyla hareket ederiz.

Müşteri memnuniyetini esas aldığımız için sürekliliği sağlayıcı tedbirlerimizi işin başında alırız. Kalite yönetim sistemi anlayışımız gereği uluslararası kalite sistem standartlarına uygun bir perspektifle çalışırız.

Aldığımız atık miktarları azaltıcı tedbirler ile oluşmasının önüne geçilemeyen atıklar için rutin tedbir ve çevre kirliliğini asgariye indirmek için önlemler alırız.

Kalite anlayışımızı her yıl personelle yaptığımız eğitim çalışmaları ile geliştirir, çevresel duyarlılık konusunda doğaya zarar vermeyecek kaynak kullanımlarına yöneliriz.

İş sağlığı ve güvenliğini önemser, konu ile ilgili personelimizin gerekli eğitim ve sertifikalarını almalarını sağlarız.

Çalışma alanımızda gerçekleşebilmesi muhtemel kaza, hasar ve tehlikeleri henüz işin başında kontrol ederek gerekli her türlü tedbiri alırız.

Müşteri Anayasamız

Özümüz Sözümüzdür.
Özümüzden de Sözümüzden de Dönmeyiz.
• Müşteri, en önemli varlık sebebimizdir.
• Müşteri, yeni Müşteri kazandırma ya da kaybettirme ihtimali olan kişidir.
• Müşteri, ihtiyaçları tespit edilerek kendisine her zaman özen gösterilmesi
gereken kişidir.
• Müşteri, ürün veya hizmet sattıktan sonra da sürekli memnun edilmesi gereken kişidir.
• Müşteri Memnuniyeti, fark yaratmak, rakiplerin önünde yer almak, büyümek ve kâr etmek için şarttır.
• Tüm Müşteriler, kaliteli hizmet alma hakkına sahiptir.
• Tüm Müşterilerimizin Memnuniyetini oluşturmak ve Müşterilerimizin “Green
Technology benim IçIn düşünür, yaratır ve yapar. Kendimi Green Technology’ de
güvende hissederim” demesini sağlamakla yükümlüyüz.
• Müşteriyi zamanında bilgilendirmek ve doğru kişiye / kanala yönlendirmek,
Müşteri memnuniyetinin birinci koşuludur.
• Tüm Müşteriler, kullandığı ürün ve hizmetle ilgili şikayet etme hakkına sahiptir.