Medya Merkezi
Anasayfa / Medya Merkezi

Green Energy’ni̇n Yeni̇ Genel Müdürü Göktuğ Aydınlı Oldu

Green Energy

Enerji, elektrik, mekanik ve inşaat taahhüt sektörlerinde faaliyet gösteren Green Holding iştiraki Green Energy; Göktuğ Aydınlı ile yeni bir döneme adım attı.

Teknoloji ve Yenilikçilik Odaklı Büyüme

Sektöründe teknolojiye dayalı çözümleri ve inovatif projeleriyle öne çıkan Green Energy, Göktuğ Aydınlı'nın liderliğinde daha da güçlenmeyi hedefliyor.

Green Energy’nin Yeni Lideri

Proje ve yatırım yönetimi, iş geliştirme, bakım ve enerji yönetimi alanlarında liderlik rolleri üstlenen Aydınlı, deneyimiyle birçok girişime değer kattı. 20 yılı aşkın kariyeri boyunca birçok yeni yatırım projesini yöneten Göktuğ Aydınlı; fabrikalarda, enerji santrali ve enerji verimliliği projelerinde de etkin rol oynadı.

Tesislerin kurulum ve yönetiminin yanı sıra ekip oluşturma ve organizasyonel dönüşüm konularında da deneyimli olan Elektrik Yüksek Mühendisi Aydınlı, MBA derecesine ve Enerji Yöneticisi sertifikasına da sahip.

Sürdürülebilir Büyüme Hedefi

Green Energy, Aydınlı'nın şirketin büyümesine liderlik edecek önemli bir değer olduğuna inanıyor. Şirket tarafından yapılan açıklamada, Aydınlı'nın deneyiminin ve vizyonunun Green Energy'nin gelecek planları için büyük önem taşıdığı belirtildi.

Green Energy Hakkında

Green Services Enerji Elektrik Anonim Şirketi, Green Holding'in bir iştiraki olarak Türkiye'de enerji, elektrik, inşaat ve mekanik taahhüt sektöründe lider bir konumda yer alıyor. Enerji sektöründe sahip olduğu tecrübe, makine, ekipman ve yetişmiş, dinamik, sürekli büyüyen ekibiyle ülke genelinde enerji ve otomasyon alanında ekonomik, hızlı ve güvenilir, profesyonel çözümler üretmektedir.

Sektörel gelişmeleri izleyen, teknik kapasitesi yüksek personel istihdam eden, beşeri ilişkileri kuvvetli, müşterisinin talep ve ihtiyaçlarına duyarlı olmayı prensip edinmiş bir kurumsal yapıya sahiptir ve sürdürülebilirlik çerçevesi kapsamında faaliyet göstermektedir.