Green Şirketler Grubu

“YÜZ ÇİÇEK AÇSIN YÜZ DÜŞÜNCE BİRBİRİYLE YARIŞSIN!”

Evrensel insanlık değeri ile iş anlayışımızı örtüştürüyor, bunların birbirinden bağımsız yapılar olmadığını biliyoruz. Sevgi, saygı, hoşgörü, toplumsallık, dostluk ve dayanışma bilinci iş anlayışımızda da üstün değerlerimizi oluşturuyor. Sözde değil içselleştirilmiş, pratiğe dökülmüş erdemlilik penceresinden hayata ve işimize bakıyoruz.

Çalışanlarımızın yetenek ve enerjilerini açığa çıkarmak, bu çerçevede nitelikli işler yaratmak öncelikli değerimizdir. Her taşın bir gediği olduğunu unutmuyoruz.

Bireysel başarı ile kolektif başarının yarattığı mutluluğun farkını biliyoruz. Takım çalışmasını ve iş arkadaşlarımızın arasındaki koordinasyonu önemsiyoruz. Bu nedenle farklı fikirlere her zaman açık çalışma ekibimizle farklı çözümler sunuyoruz.

Biz, sizinle en iyi hizmeti sunmanın, müşteri memnuniyetinin bahsi geçen değerler sistemimizle bütünleşmiş iş anlayışımızdan geçtiğinin bilincindeyiz.

İş elbiselerimizi giymeden yapacağımız iş planlanmış ve zihnimizde tamamlanmıştır. İyi planlanmış çalışmaların, alınan kararları neticelendirmekte oynadığı rolü görüyoruz. Süreklilik sağlamak, yaptığımız işi bitiminde de takibini yapmak bizi biz yapan bir başka değerimizdir.

Green Şirketler Grubu, yurtiçi ve yurtdışında elektrik elektronik altyapı projelendirme ve taahhüt hizmetleri gerçekleştirmenin yanı sıra tasarlayıp hayata geçirdiği projeleri kusursuz çalışabilmesi için gereken her türlü işletme – bakım hizmetini de 7/24 yürütmektedir.

DOĞRU YAPIYORUZ

Sürekli büyüyerek, gelişerek ve yenilenerek en küçük ayrıntısına kadar planlanmış, kusursuz projelere imza atmak yegane hedefimiz. Biz biliyoruz ki başarı ve kalite ayrıntıda gizlidir ve büyümek planlı ve sistematik bir hedeftir. Bu anlayışımızdan taviz vermeyi asla düşünmüyoruz.

SÖZ VERİYORUZ

Green Şirketler Grubu, bir mühendislik kuruluşudur. Biz; elektrik, elektronik sistemlerinin projelendirmesi, uygulaması, üretimi, işletim bakım ve onarımının yapılmasında başından sonuna kadar yanınızda olmayı; teknolojiyi yaşanır kılarak, daha iyi bir yaşamın sınırlarını sizin için genişletmeyi taahhüt ediyoruz.