HABERLER

BOSP Kamera Sistemi Kurulumu Projesi

2021-01-15 16:16:11

Green Teknoloji olarak, BOSP Kamera Sistemi Kurulumu Projesi ile bölgenin güvenlik tedbirini arttırmış olduk. Kamera ile görüntüleme sistemi sayesinde bölgede 7/24 olaylar geçmişe dönük olarak izlenebilir hale geldi.

BOSB’un çeşitli yerlerine, kamera direkleri ve kabinetlerle toplam 19 noktaya 60 adet kamera kurulumu yaptık. Kameraların görüntüleme alt yapısı için 1700 metre fiberoptik kablo döşedik.

Kurduğumuz sistem odası ile olup bitenlerin canlı izlenebilir, bilgisayar ya da dijital kayıt cihazları ile görüntülenebilir olmasını sağladık. Gerekli olduğu durumlarda emniyet güçlerince değerlendirilecek yasal kayıt “arşivi oluşturmuş olduk. Artık ortamda olup bitenler hareketli kameralarla ve istediğiniz şekilde yönlendirilebilir. İsteğinize bağlı olarak renkli veya siyah-beyaz kameralar, gece görüş kameraları kullanılarak gündüz renkli, gece karanlıkta dahi siyah-beyaz görüntü alabilirsiniz. Kurduğumuz sistem ile ortamı bilgisayar ortamından izleyebileceğiniz gibi televizyon ya da monitörden de izleyebilirsiniz.