Green Şirketler Grubu

20+

22 SEKTÖRDE HAYATI
KOLAYLAŞTIRIYORUZ

150+

DEĞER YARATAN PROJELER
SUNUYORUZ

%50

AR-GE YATIRIMLARINA
ÖNCELİK VERİYORUZ

Teknoloji

Tüm sektörlerde gelişen teknolojik ihtiyaçlara, profesyonel hizmet anlayışıyla cevap vermek amacıyla çalışıyoruz. İhtiyaçlar doğrultusunda; plaka tanıma sistemleri, güvenlik destek hizmetleri, bilişim destek hizmetleri, biyometrik geçiş sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, CCTV & video kontrol sistemleri ve birçok alanda ulusal ve global piyasalarda etkinlik gösteriyoruz. Sağladığımız hizmetlerin; rekabet avantajı oluşturan ve iş hayatında verimliliği artıran çözümler olmasına dikkat ederek, müşterilerimizi her zaman bir adım öne taşıyoruz.

Enerji

Modern ekipmanlarımız ve dinamik ekibimizle, "Enerji Birikimdir" ilkesinden yola çıkarak enerjide güçlü bir birikim sunuyoruz. Temiz enerji kaynaklarına yatırım yaparak ülkemizin enerjide kendi kendine yetmesi için çalışıyoruz. Akıllı enerji yönetim sistemlerimizle modern şehirlere enerji altyapısı sağlıyor ve enerjinin üretiminden dağıtımına kadar kendi geliştirdiğimiz teknolojilerle müşterilerimize hizmet veriyoruz. Enerjinin üretiminden dağıtımına kadar kendi geliştirdiğimiz teknolojilerle müşterilerimize hizmet veriyor, geleceğin yeni teknolojilerini bugünden sunuyoruz. Elektrik taahhüt, enerji sistemleri, teknoloji, yazılım ve Ar-Ge faaliyetlerimizin gücüyle alanında ilk teknolojileri önce ülkemize sonra tüm dünyaya kazandırıyoruz. Yapay zekayı işlevselliğin en önemli unsuru olarak kabul ediyor ve Fotec Core, Fotec Multy, Fotec Charger Scada, Fotec Energy Scada, Fotec Driver ve Fotec Driver Plus çözümlerimizle global anlamda lider elektrikli araç şarj istasyonu üreticisi olmak için ilerliyoruz.

İnşaat

İnşaat sektöründeki faaliyetlerimiz aracılığıyla Türkiye'nin gelişmekte olan şehirlerinin modernleşmesine ve kalkınmasına katkıda bulunuyoruz. Yüksek kaliteli ve sürdürülebilir binalar inşa ederek şehirlerin yaşam standartlarını yükseltmeyi ve çevreye duyarlı bir şehirleşme modeli oluşturmayı hedefliyoruz.

Medikal

“Bir insanı kurtaran, tüm insanlığı kurtarmıştır” sözünden ilham alarak geleceğe yönelik doğru bilgi ve verilere erişimi artırma ve kaliteyi geliştirme odaklı yeniliklerle hareket ediyoruz. Yaşamın değerinin farkındayız ve daima daha iyi bir yaşam için çalışıyoruz. Green Healthcare olarak tüm bu çalışmalarımızla daha iyi bir geleceğe katkıda bulunuyoruz. Doğru verilere erişimi artırarak ve sağlık hizmetlerinin kalitesini geliştirerek, daha sağlıklı ve mutlu bir toplum oluşturmayı hedefliyoruz.

Finans

Türkiye'nin finansal sisteminin gelişmesine ve finansal erişimin artmasına katkıda bulunmak için geniş bir yelpazede ürün ve hizmetler vadediyoruz. Geniş bir yelpazede ürün ve hizmetler sunarak farklı müşteri segmentlerinin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Ayrıca; dijital bankacılık ve mobil ödemeler gibi yenilikçi çözümler geliştirerek Türkiye'nin finansal teknolojilerde öncü bir ülke haline gelmesi için çalışıyoruz.

Sanayi

Ürün ve hizmetlerimizi Türkiye'de üreterek yerli üretime ve istihdama katkıda bulunuyoruz. Şirketlerimizde, en son teknolojiyi kullanarak Türkiye'ye teknoloji transferi sağlıyoruz. Ar-Ge çalışmalarına yatırım yaparak yeni ürünler ve hizmetler geliştiriyoruz. Ürün ve hizmetlerimizi yurt dışına ihraç ederek Türkiye'nin ekonomisine katkıda bulunuyoruz.

Savunma

Türkiye'nin milli savunma sanayisine katkıda bulunma misyonuyla hareket ediyor, savunma sanayi sektöründe bütünleştiricilik rolünü üstlenmeye kararlı bir kuruluş olarak faaliyet gösteriyoruz. Ülkemizin özgün ve milli savunma sanayi çözümlerine olan ihtiyacının farkında olarak, bu hedefe ulaşmak için teknolojik hizmetler sunuyor ve alt yapı çözümleri üreterek sektörel dışa bağımlılığımızı en aza indirme azmiyle çalışıyoruz. Milli savunma sanayi sektöründe Türkiye'nin öncü kuruluşlarından biri olmayı ve ülkemizin milli güvenliğine katkıda bulunmayı ilke edindik. Bu hedefe ulaşmak için azimle çalışmaya devam ediyoruz.

Mağazacılık

Anadolia ailesi olarak tarihin sıfır noktasından günümüze Anadolu’nun gizemli kapılarını aralıyoruz. Anadolu’nun medeniyet, kültür ve mirasını yaşatmak amacıyla geçmişin kültürel birikimini çağdaş tasarım yöntemleriyle günümüze uyarlıyor, günlük hayatımızda keyifle kullanılacak ürünler hâline getiriyoruz.

Dağıtım

Green Kurumsal Dağıtım Anonim Şirketi olarak; aydınlatma, elektrik, enerji, savunma-güvenlik, teknoloji, otomasyon, hırdavat gibi birçok kategoride son kullanıcıya, ülke genelindeki bayiliklere, tedarikçilere kesintisiz hizmet sağlamayı ve her türlü ihtiyacı tek çatı altında karşılamayı amaçlıyoruz.

E-Ticaret

Green Holding olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımız; müşterilerimize, bayilerimize ve tedarikçilerimize kusursuz bir e-ticaret deneyimi yaşatma isteğimizi de beraberinde getiriyor. Kesintisiz hizmet sunma anlayışıyla e-ticaret alanında 7/24 hizmet veriyoruz.

Blockchain

Blockchain teknolojisi ile ilgili gelişmelere öncülük etmek ve bu alandaki potansiyeli Türkiye'ye kazandırmak için çalışmalar yürütüyoruz. Blockchain teknolojisinin farklı sektörlerde nasıl kullanılabileceği konusunda araştırma ve geliştirme çalışmaları yapıyoruz. Blockchain tabanlı ürün ve hizmetler geliştirerek ve bu alandaki girişimleri destekleyerek Türkiye'de blockchain ekosisteminin gelişmesine katkıda bulunuyoruz.

Kreatif Ajans

Markaların kimliklerini oluşturmalarına, pazar konumlarını belirlemelerine ve hedef kitlelerine ulaşmalarına yardımcı olmak için marka yönetimi sürecini yönetiyoruz. Televizyon, radyo, dijital ve basın gibi farklı mecralarda yaratıcı ve etkili reklam kampanyaları geliştiriyor ve web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, arama motoru optimizasyonu (SEO) ve e-posta pazarlama gibi dijital pazarlama hizmetleri sunuyoruz., Blog yazıları, makaleler, videolar ve infografikler gibi ilgi çekici ve bilgilendirici içerikler oluşturuyor; markaların pazarlama ve iletişim stratejilerini geliştirmelerine ek olarak hedef kitlelerine daha etkili bir şekilde ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

Mobilite

Türkiye’de elektrikli bireysel araç ile filo kiralama yapan öncü firmalardan olmanın, aynı zamanda da sürdürülebilirliğe katkıda bulunmanın gururunu yaşıyoruz. Bireysel ve filo elektrikli araç kiralama hizmetimizdeki geniş yelpaze ile müşterilerimize ayrıcalıklı çözümler sunuyoruz. Müşterilerimizin hem bireysel hem de ticari açıdan elektrikli araç kiralamanın ve elektrikli araç dünyasına giriş yapmanın avantajlarından yararlanmaları, standartlarını yükseltmeleri için çalışıyoruz. “Sürdürülebilir Gelecek için Hedef: Sıfır Emisyon” sloganı ile enerji yönetiminin geleceğini yazma ve sadece gelecek için değil bugün için de sıfır emisyonlu bir gerçekliğe ulaşma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Otomotiv

Elektrikli otomobiller üreterek yüksek performanslı ve çevre dostu elektrikli araçlar geliştiriyoruz. Otomotiv sektöründeki faaliyetlerimiz ile, Türkiye'nin otomotiv sektörünün dönüşümüne ve sürdürülebilir bir mobiliteye katkıda bulunuyoruz. Yenilikçi ürün ve hizmetler geliştirerek ve en son teknolojileri kullanarak Türkiye'nin otomotiv sektörünün rekabetçiliğini artırmaya yardımcı oluyoruz. Ayrıca, çevreye duyarlı üretim ve sürdürülebilirlik ilkelerine bağlı kalarak çevre dostu çözümler sunuyoruz.

Personel İstihdam

Deneyimli, güvenilir ve temsil yeteneği güçlü ekibimizle hayatınızı kolaylaştırıyoruz. İhtiyaçlarınızı tespit ederek tüm analizleri yapıyor, asıl işinize odaklanarak zamandan kazanmanızı sağlıyoruz. Şirketimiz, tesis yönetimi, temizlik, ofis destek, servis ve ikram hizmetleri alanlarında faaliyet gösteren ve ülkemizin lider firmalarından biri olma gururunu yaşıyor. Uzmanlığımızı kullanarak müşterilerimizin maliyetlerini düşürmelerine katkı sağlayarak verimli sonuçlar elde etmelerine yardımcı oluyoruz.

Üretim

2020 yılında Green Holding bünyesinde Anadolu’nun medeniyet, kültür ve mirasını yaşatmak amacıyla kurulan Anadolia olarak, Tuzla Birlik Organize Sanayi Bölgesi içinde yer alan 8.000 metrekarelik yerleşkemizde üretim faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Ev ve yaşam ürünlerinden heykellere, mobilyadan giyim ve aksesuara, gıdaya kadar pek çok farklı kategoride geçmişin kültürel birikimini çağdaş tasarım yöntemleriyle günümüze uyarlıyoruz.

Yatırım

Yatırım sektöründe geleneksel sınırları aşarak, yenilikçi ve sürdürülebilir yatırım çözümlerimizle öne çıkıyoruz. Bireysel yatırımcılardan kurumsal yatırımcılara kadar geniş bir yelpazedeki yatırımcının ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan kapsamlı bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Deneyimli ve uzman ekibimiz ile yatırım hedeflerinize ulaşmanız için size rehberlik ederek, her adımda size destek oluyoruz. Hisse senedi, tahvil, yatırım fonu ve alternatif yatırım gibi çeşitli yatırım araçlarıyla portföyünüzü çeşitlendirerek; yatırımlarınızdan en yüksek getiriyi elde etmenizi sağlıyoruz.

Aydınlatma

Yerli ve milli aydınlatma ürünlerini istihdam eden en büyük üreticiyiz ve Türkiye'nin aydınlık yüzü olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Gece müzeciliği ve yeni nesil aydınlatma projeleriyle turizmin kalkınmasında öncülük yaparak bir ilki gerçekleştirdik ve Galata Kulesi, Çanakkale Şehitler Abidesi, Efes Antik Kent dahil olmak üzere birçok ulusal değerimizi aydınlattık. Geniş referans portföyümüze ek olarak verimli aydınlatma tasarımının mimariyle paralel ilerlemesi gerektiğinin bilincindeyiz ve hem estetik hem de fonksiyonel çözümler sunuyoruz.

Elektrik

Orta gerilim trafo merkezlerinden elektrikli araç kiralamaya kadar geniş bir yelpazede elektrik taahhüt hizmeti sunuyoruz. Yalnızca hizmet yelpazemizle sınırlı kalmadan, her projemizin kendine özgü olduğunu ve özel çözümler gerektirdiğinin bilincinde; her projenin başında detaylı bir keşif ve analiz çalışması yaparak müşterinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak çözümler sunuyoruz. Her biri kendi alanında uzman ve deneyimli personelden oluşan kadromuz ile her projenin en yüksek kalitede tamamlanmasını sağlamak için titizlikle çalışıyor; en son teknoloji ekipman ve altyapıya yatırım yaparak, projelerin hızlı, güvenli ve verimli bir şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz.

Güvenlik

Güvenlik sistemleri alanında uzmanlaşmış, sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olarak; yangın ihbar sistemleri, CCTV kamera sistemleri, bariyer sistemleri, geçiş kontrol sistemleri ve plaka tanıma sistemleri gibi birçok alanda keşif, projelendirme, kurulum, teknik servis hizmetleri, bakım ve onarımlarını kapsayan çözümler sunuyoruz. Uzman mühendis kadromuz ile teknolojik yenilikleri harmanlayarak oluşturduğumuz kurumsal güvenlik sistemleri, minimum maliyetle maksimum güvenliği sağlıyor.

Mekanik

Isıtma ve soğutma sistemleri, havalandırma sistemleri, yangın sistemleri, sıhhi tesisat sistemleri, asansör sistemleri ve doğalgaz sistemleri gibi birçok alanda da çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz. Tasarım aşamasından itibaren, projenizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak çözümler sunmak için uzman bir ekiple çalışıyor ve yüksek kalitede malzemeleri kullanarak projelerin kurulumunu ve devreye alınmasını gerçekleştiriyoruz. Projelerin tamamlanmasının ardından da bakım hizmeti sunarak uzun ömürlü ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

Yazılım

Dijital dönüşümün güçlü ortağı olarak profesyonelliği ve kaliteyi ilke ediniyor, dijitalleşen dünyada yeni hizmetler ve ürünler tasarlayıp sunuyoruz. Uzman ekibimizle gözümüzü daima zirveye dikerek projelerimizi başarıyla sonuçlandırıyoruz. Her projenin kendine özgü olduğunu ve özel çözümler gerektirdiğini biliyoruz. Bu nedenle, her projeye başında detaylı bir keşif ve analiz çalışması yaparak müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak çözümler sunuyoruz.

Green Holding'de neler oluyor?

Green Holding'deki önemli gelişmelerden haberdar olmak için tıklayın.

Tümünü Gör

Green Holding'de Hayat

Sektörün en heyecan verici projelerinde yer almak, yenilikçi bir ortamda çalışmak ve 22 sektörde 17 şirket ile hizmet veren global bir ekibe dahil olmak isterseniz, size uygun açık pozisyonlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer Fırsatlarımızı Keşfedin
Responsive Resim Responsive Resim

GELECEĞE YEŞİL IŞIK YAKIYORUZ

Evrensel insanlık değeri ile iş anlayışımızı birleştiriyor, bunların birbirinden bağımsız yapılar olmadığını biliyoruz. Sevgi, saygı, hoşgörü, toplumsallık, dostluk ve dayanışma bilinci; iş anlayışımızda da üstün değerlerimizi oluşturuyor. Sözde değil içselleştirilmiş etik penceremizden hayata ve işimize bakıyoruz.