Green Şirketler Grubu

Geleceğin yüksek teknolojilerine yüzüne dönen Green Şirketler Grubu 2007 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Green, bilgisayar devriminin dünya tarihine yaşanan en sesli devrim olması anlayışı ile hareket edip, daha fazla insanın bu teknolojilerden ve yaşam koşullarından faydalanması için emek harcamaktadır.

Green, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla genç, tecrübeli, yenilikçi global bir şirket olma yolunda ilerlemektedir.

Green Şirketler Grubu, 4 ayrı firması olan Green Enerji Elektrik, Green Savunma Güvenlik, Green Teknoloji, Green Aydınlatma, “ Green Kalitesi” ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Özellikle Aydınlatma, elektrik taahhüt, teknoloji, yazılım otomasyon ve zayıf akım sistemleri alanında profesyonel projeler geliştirmiş ve devreye almıştır. Yurtdışı ve yurtiçi üretici çözüm ortaklarıyla birlikte kurumlara geniş ürün portföyü ile hizmet sağlamaktadır.

Güçlü finans yapısı ve kuruluşundan bugüne kadar yapmış olduğu projelerle birlikte Türkiye’nin saygın, bilinen, kaliteli hizmet sunan elektronik sistemler ve teknoloji firmaları arasındaki yerini almıştır.

Uçtan uca hizmet ve çözüm sunan Green Şirketler Grubu proje öncesi keşif çalışmalarından başlayarak, ürün seçimi, kurulum ve proje tamamlanma süreçlerinin tamamına yanıt vererek, hizmet sonrası teknik destek çalışmalarına da devam etmektedir.

Farklılıkları Görün

Doğanın bir dengesi var. Her beyazın içinde siyah, her siyahın içinde beyaz var. Önemli olan hangisini öne çıkaracağımızdır. Olumsuzlukların değil, olumlulukların üzerine gidiyoruz. Sorun odaklı değil, çözüm odaklı çalışıyoruz. Kararlı olmanın ve azmetmenin bizi başarıya taşıdığını deneyimliyoruz.