Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Biz Kimiz?

Green Holding olarak 2007’den bu yana yenilikçi çözümlerimiz ve kapsamlı hizmet yelpazemizle sektöre öncülük ediyoruz. Başta genel merkezimiz, Ar-Ge merkezimiz, ileri teknoloji yazılım merkezimiz olmak üzere faaliyetlerimize devam ediyor; enerji, elektrik, inşaat ve mekanik taahhütleri, aydınlatma, araç kiralama, elektrikli şarj istasyonları, elektrikli araç kiralama, teknoloji, yazılım, siber güvenlik, savunma ve medikal alanlarında hizmet veriyoruz.

Dünyadaki teknolojik yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek hayata geçirdiğimiz projeleri iş ortaklarımız ile buluşturuyor, güçlü referans portföyümüz ve kapsamlı ürün seçeneklerimiz sayesinde sektördeki lider konumumuzu korumaya ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Kazandıran çözümler üretmeyi temel değer olarak benimsiyor; elektrik ve elektronik sistemlerin projelendirilmesinden, üretimine ve işletimine kadar uzanan kapsamlı hizmet yelpazemiz ile sektördeki global değişimlere yol gösteriyoruz.

Geleceğe yönelik yatırımlarımıza ve Ar-Ge çalışmalarımıza büyük önem veriyor, var olanla yetinmeyerek yeni teknolojiler ve çözümler arıyoruz. Güçlü referans portföyümüz ve kapsamlı ürün seçeneklerimiz ile birlikte müşterilerimizi daima bir adım öne taşıyor, yüksek teknik kapasiteli personellerimizle müşteri odaklı bir yaklaşım sunuyoruz.

Hayatı Kolaylaştıran Teknolojiler

Hayatı Kolaylaştıran
Sürdürülebilir Teknolojiler

Green Holding
Güçlü Yönlerimiz

Güvenilirlik
İnovatif
Geleceğe yön veren çözümler için inovatif yaklaşıma inanıyor, son teknolojileri kullanarak sektörde fark yaratan çözümler sunuyoruz.
Ekip Çalışması
Sürdürülebilir
Çevreye zarar vermeyecek kaynak kullanımlarına yöneliyor, sürdürülebilir adımlar atarak yaşama faydalı oluyoruz.
Hedef Odaklı
Uzman
Deneyimli ekibimiz eşliğinde bilgi ve tecrübemizi yenilikçi bakış açımızla harmanlıyor, projeleri başarıyla tamamlıyoruz.