Sosyal Sorumluluk

Anasayfa / Sosyal Sorumluluk / Malatya Depremi Yardım Faaliyetlerimiz

Malatya Deprem Dayanışması

Kahramanmaraş merkezli depremler 11 ili ve bütün ülkemizi derinden yaraladı. Green Holding olarak Malatya'da depremden etkilenen vatandaşlara destek olmak için acil yardım çalışmaları yürüttük.

500 kişilik profesyonel ekibimizle depremden etkilenen bölgedeki arama kurtarma çalışmalarına destek olmamızın yanı sıra depremzedelere kuru gıda, giyecek ve temel ihtiyaç malzemeleri ulaştırdık. Depremden etkilenen vatandaşlarımızın barınma ihtiyacını karşılamak için çadır kent ve konteyner kent kurduk. Deprem bölgesindeki çamaşırhane yapımını üstlendik ve depremden etkilenen çocuklarımız için oyuncak yardımında bulunduk.

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4

Geleceğimizi Koruyor, Bugünü Destekliyoruz

Green Holding, sadece sürdürülebilir enerji projeleriyle değil, aynı zamanda sosyal sorumluluk çalışmalarıyla da topluma ve geçmişe katkıda bulunan bir kuruluştur. Afetlerde ve eser koruma alanlarında yürüttüğümüz çalışmalar, en önemli sorumluluklarımız arasındadır.

Green Holding olarak her zaman desteğe hazırız. Sosyal sorumluluk politikamız çerçevesinde; afetlerden etkilenen bölgelere destek ulaştırmak, eğitim ve sağlık alanlarında projeler yürütmek ve çevreyi korumak için çalışmalar yapmaya, gelecek nesiller için daha yaşanabilir bir dünya için katkıda bulunmaya devam edeceğiz.