Sosyal Sorumluluk

Anasayfa / Sosyal Sorumluluk / Antalya Yangını Faaliyetlerimiz

Antalya Yangın Dayanışması

2020 yılında Antalya'da meydana gelen orman yangınları büyük bir felakete yol açtı. Yangınlar yüzlerce hektar ormanlık alanı tahrip etti ve birçok insanın evi ve işyeri kül oldu. Bu felaketin ardından, bölgeye acil yardım ve destek ulaştırmak için harekete geçtik.

Ekiplerimiz; yangın bölgesine ulaştırılması zor olan malzemelerin taşınması ve dağıtılması için çalıştı ve yangından etkilenen bölgedeki kişilere temel gıda maddeleri dağıttı. Evlerini kaybeden veya evleri zarar gören kişilere ise çadır ve diğer barınma malzemeleri konusunda yardımcı olundu.

Resim 1
Resim 2
Resim 3

Geleceğimizi Koruyor, Bugünü Destekliyoruz

Green Holding, sadece sürdürülebilir enerji projeleriyle değil, aynı zamanda sosyal sorumluluk çalışmalarıyla da topluma ve geçmişe katkıda bulunan bir kuruluştur. Afetlerde ve eser koruma alanlarında yürüttüğümüz çalışmalar, en önemli sorumluluklarımız arasındadır.

Green Holding olarak her zaman desteğe hazırız. Sosyal sorumluluk politikamız çerçevesinde; afetlerden etkilenen bölgelere destek ulaştırmak, eğitim ve sağlık alanlarında projeler yürütmek ve çevreyi korumak için çalışmalar yapmaya, gelecek nesiller için daha yaşanabilir bir dünya için katkıda bulunmaya devam edeceğiz.