Sosyal Sorumluluk

Anasayfa / Sosyal Sorumluluk / Efes Antik Kenti Eser Koruma Faaliyetlerimiz

Efes Tarihi Eser Koruma

Green Holding olarak tarihi ve kültürel mirasın korunması ve gelecek nesillere aktarılması konusunda son derece hassasiyetle yaklaşıyoruz. Bu kapsamda, Efes Müzesi'nde bulunan tarihi eserlerin korunmasına yönelik önemli bir sosyal sorumluluk çalışmasını başarıyla tamamladık.

6 arkeoloğun da dahil olduğu 51 kişilik ekibimizle Efes Ören alanındaki Meryem Kilisesi’nde bulunan mozaik zemini korumaya aldık ve Liman Caddesi’ndeki sütunların restoresini gerçekleştirdik.

Resim 1
Resim 2
Resim 3

Geleceğimizi Koruyor, Bugünü Destekliyoruz

Green Holding, sadece sürdürülebilir enerji projeleriyle değil, aynı zamanda sosyal sorumluluk çalışmalarıyla da topluma ve geçmişe katkıda bulunan bir kuruluştur. Afetlerde ve eser koruma alanlarında yürüttüğümüz çalışmalar, en önemli sorumluluklarımız arasındadır.

Green Holding olarak her zaman desteğe hazırız. Sosyal sorumluluk politikamız çerçevesinde; afetlerden etkilenen bölgelere destek ulaştırmak, eğitim ve sağlık alanlarında projeler yürütmek ve çevreyi korumak için çalışmalar yapmaya, gelecek nesiller için daha yaşanabilir bir dünya için katkıda bulunmaya devam edeceğiz.