Sektörler

Anasayfa / Faaliyet Alanlarımız / Enerji

Enerji

Modern ekipmanlarımız ve dinamik ekibimizle, "Enerji Birikimdir" ilkesinden yola çıkarak enerjide güçlü bir birikim sunuyoruz.

Temiz enerji kaynaklarına yatırım yaparak ülkemizin enerjide kendi kendine yetmesi için çalışıyoruz. Akıllı enerji yönetim sistemlerimizle modern şehirlere enerji altyapısı sağlıyor ve enerjinin üretiminden dağıtımına kadar kendi geliştirdiğimiz teknolojilerle müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Enerjinin üretiminden dağıtımına kadar kendi geliştirdiğimiz teknolojilerle müşterilerimize hizmet veriyor, geleceğin yeni teknolojilerini bugünden sunuyoruz. Elektrik taahhüt, enerji sistemleri, teknoloji, yazılım ve Ar-Ge faaliyetlerimizin gücüyle alanında ilk teknolojileri önce ülkemize sonra tüm dünyaya kazandırıyoruz. Yapay zekayı işlevselliğin en önemli unsuru olarak kabul ediyor ve Fotec Core, Fotec Multy, Fotec Charger Scada, Fotec Energy Scada, Fotec Driver ve Fotec Driver Plus çözümlerimizle global anlamda lider elektrikli araç şarj istasyonu üreticisi olmak için ilerliyoruz.