Sosyal Sorumluluk

Anasayfa / Sosyal Sorumluluk / İzmir Depremi Yardım Faaliyetlerimiz

İzmir Deprem Dayanışması

Green Holding, 2020 yılında İzmir'de meydana gelen depremden etkilenen bölgeye acil yardım ve destek ulaştıran kuruluşlardan biriydi. Bu zor zamanda, ihtiyaç sahiplerine destek olmak için hızlı ve etkili bir şekilde yola koyulduk.

Depremden etkilenen bölgedeki evlerini kaybeden veya evleri hasar gören ailelere acil barınma imkanı ve yiyecek yardımı sağlayarak temel ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olduk. Arama kurtarma çalışmalarına destek olmak için bölgeye ekipler gönderdik. Enkaz altındaki insanları kurtarmak için gece gündüz çalıştık.

Resim 1
Resim 2
Resim 3

Geleceğimizi Koruyor, Bugünü Destekliyoruz

Green Holding, sadece sürdürülebilir enerji projeleriyle değil, aynı zamanda sosyal sorumluluk çalışmalarıyla da topluma ve geçmişe katkıda bulunan bir kuruluştur. Afetlerde ve eser koruma alanlarında yürüttüğümüz çalışmalar, en önemli sorumluluklarımız arasındadır.

Green Holding olarak her zaman desteğe hazırız. Sosyal sorumluluk politikamız çerçevesinde; afetlerden etkilenen bölgelere destek ulaştırmak, eğitim ve sağlık alanlarında projeler yürütmek ve çevreyi korumak için çalışmalar yapmaya, gelecek nesiller için daha yaşanabilir bir dünya için katkıda bulunmaya devam edeceğiz.